(0216) 540 24 17-18 global@globalcati.com

Hakkımızda


Global inşaat gelişen teknolojisiyle birlikte, inşaat sektöründe çelik kontrüksiyon çatı ve cephe çözümleri sunmak amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Üstün teknolojisi ve eğitimli (sertifikalı) personel gücüyle yurt içi ve yurt dışı pek çok projeye imza atmıştır.

Çelik kontrüksiyon, Sandviç Paneller, Trapez Sac İmalatı, Taş Yünü ve Cam Yünü Dolgular, Kaplamalar, Kenet Sistemleri, Pvc ve PIB çözümleri ile, adından söz ettirmiştir.Yurt dışından ithal ettiği Dracco ve Schlebach marka kenet makinaları ile sonsuz boy çekim ve tek boy (yekpare) bir kaplama avantajını sizlere sunmuştur.

Global inşaat sürekli değişen teknolojiye ayak uydurarak, sertifikalı teknik kadrosuyla tüm projelerde mühendislik ve mimari alanlarda gerekli desteği vererek her projenin sorunsuz bitirilmesini kendine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz
Avrupanın önde gelen inşaat şirketlerinden biri olmak.

Müşterilerinini beklentilerini, kalitesi hizmetleri ve yaratıcılığı ile gerçeğe dönüştürmek. müşterilerine “en uygun” değeri sunarken sektöründeki en iyi çalışma ortamını geliştirmek ve çevreye karşı her zaman duyarlı olmak.

Kurumsal Değerlerimiz
Globalde, dürüstlük, alçakgönüllülük ve sevgi, kendi ayakları üzerinde durabilmek, mükemmeli aramak, çalışanlarına ve çevreye karşı, duyarlı olmak temel kurumsal değerleri oluşturur.

Çevre Politikamız
Global inşaat yasal mevzuat ve gerekliliklere uyan, çevre amaç ve hedeflerini belirleyen, çevre boyutlarını ve etkilerini kapsam dahilinde oluşturan, ürünlerinin kullanıldıktan sonraki çevre etkilerini de kontrol eden, sürekli gelişden ve çevreye duyarlı bir firmadır.

Kalite Politikamız
Global, vizyonu ve hedefleri doğrultusunda iyi yönetimi, müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini karşılamayı, sürekli iyileştirme için sistemlerini gözden geçirmeyi, gerekli kaynakları sağlamayı, yasal gerekleri yerine getirmeyi, güvenliğine uygun inşaat yapmayı ilke edinen ve kendi standartlarını aşmaya çalışarak ilerleyen müşteri odaklı bir şirkettir.